Results for JTC Running Track Meet June 7

Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 6/7/2014 11:48 PM
                  JTC Summer Series #3 - 6/7/2014 to 6/8/2014                  
                            Track and Multi-Events                             
                               Jacksonville, Fl                                
                                    Results                                    
 
Girls 5&U 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Scott, Jaleah              5 UNA                               20.29   6  10   
  2 Strother, Erin             4 UNA                               21.53   7   8   
  3 Bowman, Brooke             5 UNA                               22.18   6   6   
  4 Allen, Gabi                4 UNA                               32.79   7   5   
  5 Frank, Addison             3 UNA                               33.24   7   4   
 
Girls 6-9 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Johnson, Janell            9 UNA                               14.23   3  10   
  2 Peterson, Terren           9 UNA                               14.75   3   8   
  3 Turner, Kyndal             7 UNA                               15.64   5   6   
  4 Pough, Suidira             9 UNA                               15.71   4   5   
  5 Selmer, Chloe              7 UNA                               15.89   5   4   
  6 McWhite, Markeya           8 UNA                               16.11   4   3   
  7 Griffin, Mikayla           8 UNA                               16.17   4   2   
  8 Peterson, Anara            8 UNA                               16.44   4   1   
  9 Harris, Kali               7 UNA                               16.63   5 
 10 Kelly, Da'Moni             9 UNA                               17.35   3 
 10 Titus, Cheyanne            9 UNA                               17.35   4 
 12 Wilkerson, Morgan          7 UNA                               17.40   4 
 13 Robertson, Aliyah          9 UNA                               18.04   4 
 14 Callahan, Jaida            6 UNA                               18.56   6 
 15 Menefee, Essence           7 UNA                               19.12   5 
 16 Christian, A'Shiana        7 UNA                               19.22   5 
 17 Jones, Maryah              7 UNA                               19.72   5 
 18 Maddox, Kayana             6 UNA                               19.76   4 
 19 Marques, Nadia             8 UNA                               19.83   5 
 20 Graham, Maya               7 UNA                               20.63   5 
 21 Johnson, Divine            6 UNA                               21.29   6 
 22 Porter, Cheyanne           6 UNA                               22.17   7 
 23 Yates, Zoe                 6 UNA                               22.54   6 
 
Girls 10-12 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McFarland, Railey         11 UNA                               13.31   1  10   
  2 Kirkland, Kailyn          12 UNA                               13.33   1   8   
  3 Green, Leiya              12 UNA                               13.64   1   6   
  4 Berry, Shaniya            12 UNA                               13.66   1   5   
  5 Carroll, Samiya           11 UNA                               14.53   2   4   
  6 Newman, Neylan            12 UNA                               14.88   1   3   
  7 Brown, Nadia              11 UNA                               15.26   3   2   
  8 Taylor, Ayani             11 UNA                               15.50   3   1   
  9 King, Kennedy             12 UNA                               15.63   1 
  9 Wade, Madison             10 UNA                               15.63   3 
 11 Mapp, Shakeelah           10 UNA                               15.88   2 
 12 Williams, Jorden          10 UNA                               15.99   2 
 13 Dearmon, katelynn         11 UNA                               16.23   1 
 14 Catalto, Katie            11 UNA                               16.45   2 
 15 Mussallem, Sophie         10 UNA                               16.94   1 
 16 Hill, Keziah              10 UNA                               17.21   2 
 17 Wynn, Maggie              12 UNA                               17.53   2 
 18 McWhite, Malisa           10 UNA                               18.03   3 
 19 Tennant, Abigail          10 UNA                               19.04   2 
 20 Callahan, India           11 UNA                               20.75   2 
 
Girls 5&U 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bowman, Brooke             5 UNA                               46.67   5  10   
 
Girls 6-9 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Johnson, Janell            9 UNA                               29.50   2  10   
  2 Peterson, Terren           9 UNA                               31.23   2   8   
  3 Pough, Suidira             9 UNA                               33.33   3   6   
  4 McWhite, Markeya           8 UNA                               33.34   4   5   
  5 Hill, Kennedy              8 UNA                               34.00   4   4   
  6 Turner, Kyndal             7 UNA                               34.01   5   3   
  7 Griffin, Mikayla           8 UNA                               34.47   4   2   
  8 Selmer, Chloe              7 UNA                               34.77   4   1   
  9 Peterson, Anara            8 UNA                               35.84   4 
 10 Smalls, Kiera              8 UNA                               35.90   4 
 11 Harris, Kali               7 UNA                               36.89   4 
 12 Kelly, Da'Moni             9 UNA                               37.47   3 
 13 Titus, Cheyanne            9 UNA                               38.48   3 
 14 McHayle, Anastasia         8 UNA                               38.66   3 
 15 Wilkerson, Morgan          7 UNA                               39.02   4 
 16 Robertson, Aliyah          9 UNA                               39.04   3 
 17 Callahan, Jaida            6 UNA                               39.98   5 
 18 Maddox, Kayana             6 UNA                               41.40   5 
 19 Jones, Maryah              7 UNA                               41.89   5 
 20 Menefee, Essence           7 UNA                               41.96   5 
 21 Graham, Maya               7 UNA                               44.41   5 
 22 Christian, A'Shiana        7 UNA                               45.89   5 
 
Girls 10-12 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kirkland, Kailyn          12 UNA                               26.87   1  10   
  2 McFarland, Railey         11 UNA                               27.30   1   8   
  3 Green, Leiya              12 UNA                               28.32   1   6   
  4 Berry, Shaniya            12 UNA                               28.99   1   5   
  5 Newman, Neylan            12 UNA                               29.38   1   4   
  6 Grant, Kennedy            12 UNA                               29.80   1   3   
  7 Carroll, Samiya           11 UNA                               31.38   3   2   
  8 King, Kennedy             12 UNA                               32.03   1   1   
  9 Brown, Nadia              11 UNA                               32.36   2 
 10 Wade, Madison             10 UNA                               32.52   1 
 11 Taylor, Ayani             11 UNA                               32.60   2 
 12 Mapp, Shakeelah           10 UNA                               33.36   2 
 13 Dearmon, katelynn         11 UNA                               34.06   2 
 14 Mitchell, Meadow          11 UNA                               35.67   3 
 15 Williams, Jorden          10 UNA                               35.73   2 
 16 Hill, Keziah              10 UNA                               37.55   3 
 17 Callahan, India           11 UNA                               49.06   2 
 
Girls 5&U Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Scott, Jaleah              5 UNA                             8-06.00      2.59m  10   
 
Girls 6-9 Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Selmer, Chloe              7 UNA                            13-07.00      4.14m  10   
  2 Kelly, Da'Moni             9 UNA                            12-03.00      3.73m   8   
  3 Pough, Suidira             9 UNA                            11-02.00      3.40m   6   
  4 Harris, Kali               7 UNA                            10-10.00      3.30m   5   
 
Girls 10-12 Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Green, Leiya              12 UNA                            15-03.00      4.64m  10   
  2 Mussallem, Sophie         10 UNA                            12-07.00      3.83m   8   
  3 Dearmon, katelynn         11 UNA                            11-10.00      3.60m   6   
  4 McLaughlin, Maggie        11 UNA                            11-07.00      3.53m   5   
  5 Barburto, Shealyn         12 UNA                            11-05.00      3.47m   4   
  6 Catalto, Katie            11 UNA                            11-03.00      3.42m   3   
  7 Wynn, Maggie              12 UNA                            10-10.00      3.30m   2   
  8 Ross, Annika              10 UNA                            10-09.00      3.27m   0.50
  8 McWhite, Malisa           10 UNA                            10-09.00      3.27m   0.50
 10 Tennant, Abigail          10 UNA                             8-01.00      2.46m 
 
Women 15&U 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hobbs, Chayla             15 UNA                               12.24   1  10   
  2 Fowler, Destiny           15 UNA                               12.37   1   8   
  3 Harper, Aniya             13 UNA                               12.51   2   6   
  4 Bryant, Antwoinisha       15 UNA                               12.70   2   4.50
  4 Lowry, Takeyiah           13 UNA                               12.70   5   4.50
  6 Coffee, Karrica           15 UNA                               13.01   2   3   
  7 Fisher, Destinee'         15 UNA                               13.07   1   1.50
  7 James, Jada               15 UNA                               13.07   5   1.50
  9 Campbell, Charity         13 UNA                               13.10   5 
 10 Holback, Ciara            15 UNA                               13.35   2 
 11 Bryant, La'Queria         13 UNA                               13.37   4 
 11 Simpo, Kendra             13 UNA                               13.37   5 
 13 Harley, Erica             13 UNA                               13.45   6 
 14 Jenkins, Toniece          14 UNA                               13.46   1 
 15 Washington, Briana        14 UNA                               13.52   2 
 16 Williams, Jada            14 UNA                               13.67   1 
 17 Brown, Chazia             15 UNA                               13.68   2 
 18 Sykes, Jhayda             13 UNA                               13.75   6 
 19 McGriff, Ga'Cole          15 UNA                               13.76   3 
 20 Boston, Katerria          13 UNA                               13.77   3 
 21 Griffin, Timisha          14 UNA                               13.81   4 
 22 Harris, Kaci              13 UNA                               13.85   2 
 23 Singleton, Alexis         13 UNA                               14.13   5 
 24 Washington, Lyric         13 UNA                               14.42   4 
 25 Duncan, Niya              15 UNA                               14.90   6 
 26 Jones, Tameya             13 UNA                               15.24   5 
 27 Holloway, Tamai           15 UNA                               16.25   5 
 28 Betaudier, Aja            13 UNA                               16.26   1 
 29 Smalls, Brea              13 UNA                               17.37   6 
 
Women 16-19 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Francis, Chelsea          17 UNA                               12.04   3  10   
  2 Mallory, Tiniesha         17 UNA                               12.60   3   8   
  3 Hill, Antwonisha          17 UNA                               13.15   3   6   
  4 Miller, Alantra           17 UNA                               13.30   2   5   
  5 Plummer, Emai             16 UNA                               13.52   3   4   
  6 Jimerson, Dasha           17 UNA                               13.57   4   3   
  7 Mondy, Mikayla            17 UNA                               13.64   4   2   
  8 Ramsier, Stephanie        16 UNA                               13.78   1   1   
  9 Logan, Haylee             17 UNA                               13.92   3 
 10 Kelly, Terra              16 UNA                               14.31   4 
 11 Cooper, Katie             16 UNA                               14.56   4 
 12 Greene, Chloe             16 UNA                               16.21   6 
 
Women 20-24 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Irving, Vernetia          21 UNA                               12.72   1  10   
  2 Harrison, Deshayla        20 UNA                               13.13   6   8   
 
Women 50-54 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Thomas, Anita             54 UNA                               16.93   6  10   
 
Women 15&U 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Fowler, Destiny           15 UNA                               25.70   1  10   
  2 Hobbs, Chayla             15 UNA                               25.74   1   8   
  3 Lowry, Takeyiah           13 UNA                               26.64   3   6   
  4 Coffee, Karrica           15 UNA                               26.98   2   5   
  5 Ashman, Naja              14 UNA                               26.99   2   4   
  6 Washington, Briana        14 UNA                               27.22   1   3   
  7 Campbell, Charity         13 UNA                               27.37   4   2   
  8 James, Jada               15 UNA                               27.41   5   1   
  9 Holback, Ciara            15 UNA                               27.80   4 
 10 Bryant, La'Queria         13 UNA                               28.16   6 
 11 Harley, Erica             13 UNA                               28.17   3 
 12 Griffith, Kesia           14 UNA                               28.33   3 
 13 Boston, Katerria          13 UNA                               28.37   2 
 14 Sykes, Jhayda             13 UNA                               28.72   2 
 15 Griffin, Timisha          14 UNA                               28.73   6 
 16 Harris, Kaci              13 UNA                               28.84   3 
 17 Gilmore, Jailyn           13 UNA                               28.85   5 
 18 Singleton, Alexis         13 UNA                               29.03   3 
 19 Johnson, Sophia           13 UNA                               30.05   5 
 20 Washington, Lyric         13 UNA                               30.38   6 
 21 McGriff, Ga'Cole          15 UNA                               31.29   2 
 22 Duncan, Niya              15 UNA                               31.35   4 
 23 Jones, Tameya             13 UNA                               31.74   6 
 24 iller, grayson            13 UNA                               32.12   3 
 25 Porter, Georgina          14 UNA                               33.18   3 
 26 Holloway, Tamai           15 UNA                               34.70   4 
 
Women 16-19 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Francis, Chelsea          17 UNA                               24.65   1  10   
  2 Mallory, Tiniesha         17 UNA                               25.91   1   8   
  3 Hill, Antwonisha          17 UNA                               27.71   2   6   
  4 Ramsier, Stephanie        16 UNA                               28.41   4   5   
  5 Mondy, Mikayla            17 UNA                               29.07   3   4   
  6 Kelly, Terra              16 UNA                               29.38   4   3   
  7 Cooper, Katie             16 UNA                               30.37   4   2   
  8 Jimerson, Dasha           17 UNA                               30.61   2   1   
 
Women 20-24 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Frazier, Brianna          22 UNA                               23.96   1  10   
  2 Irving, Vernetia          21 UNA                               25.89   1   8   
  3 Harrison, Deshayla        20 UNA                               27.96   2   6   
  4 Rivera, Ava               23 UNA                               28.02   1   5   
 
Women 50-54 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Thomas, Anita             54 UNA                               36.33   5  10   
 
Women 15&U 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Gilmore, Jailyn           13 UNA                             1:02.72   1  10   
  2 Griffith, Kesia           14 UNA                             1:04.62   1   8   
  3 McFarland, Railey         11 UNA                             1:07.81   2   6   
  4 Harris, Kaci              13 UNA                             1:09.67   2   5   
  5 Johnson, Sophia           13 UNA                             1:09.93   2   4   
  6 iller, grayson            13 UNA                             1:12.71   2   3   
  7 Choi, Hannah              13 UNA                             1:21.16   2   2   
  8 Harris, Quiara            14 UNA                             1:24.39   2   1   
  9 Porter, Georgina          14 UNA                             1:30.14   2 
 
Women 16-19 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mallory, Tiniesha         17 UNA                               59.89   10   
  2 Thrower, Hannah           16 UNA                             1:01.33    8   
 
Women 15&U Pole Vault
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Turner, Haidyn            15 UNA                            10-00.00      3.04m  10   
  2 Sparks, Julie             15 UNA                             7-00.00      2.13m   8   
 
Women 16-19 Pole Vault
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Sergeant, Erica           17 UNA                            12-00.00      3.65m  10   
  2 Harper, Zoe               17 UNA                            10-06.00      3.20m   8   
  3 Brenner, Jamie            18 UNA                            10-06.00      3.20m   6   
  4 Jesson, Kaleena           17 UNA                             9-06.00      2.89m   5   
  5 Chamness, Anna            16 UNA                             9-00.00      2.74m   3.50
  5 Keating, Tarra            17 UNA                             9-00.00      2.74m   3.50
  7 Bryan, Madison            17 UNA                             8-06.00      2.59m   2   
 -- Mathis, Grace             16 UNA                                  NH            
 -- Breske, Nicole            16 UNA                                  NH            
 
Women 20-24 Pole Vault
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Beckman, Molly            20 UNA                            10-06.00      3.20m  10   
 
Women 15&U Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Washington, Briana        14 UNA                            16-08.50      5.09m  10   
  2 Lowry, Takeyiah           13 UNA                            16-03.00      4.95m   8   
  3 Dunn, Lauren              15 UNA                            14-06.00      4.41m   6   
  4 iller, grayson            13 UNA                            12-09.00      3.88m   5   
  5 Holloway, Tamai           15 UNA                            11-02.00      3.40m   4   
  6 Duncan, Niya              15 UNA                            10-06.00      3.20m   3   
 
Women 16-19 Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cooper, Katie             16 UNA                            14-02.00      4.31m  10   
 
Women 35-39 Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Wright, Le'Titia          37 UNA                            16-11.00      5.15m  10   
 
Women 16-19 Shot Put
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Greene, Chloe             16 UNA                            33-03.00     10.13m  10   
  2 Sparks, Ashlyn            18 UNA                            31-08.00      9.65m   8   
 
Women 16-19 Javelin Throw
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Ramsier, Stephanie        16 UNA                               47-00     14.32m  10   
 
Women 50-54 Javelin Throw
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cleatham, Terry           52 UNA                               48-00     14.63m  10   
 
Boys 5&U 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pinkard Jr, Travis         5 UNA                               17.18   6  10   
  2 Jackson, Ja'khari          5 UNA                               19.77   6   8   
  3 Garman, III, John          5 UNA                               19.84   7   6   
  4 Sharpe, Josiah             5 UNA                               22.95   7   5   
  5 Harris, Kaai               4 UNA                               23.63   7   4   
  6 Thomas, Caleb              2 UNA                               29.08   7   3   
 
Boys 6-9 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Johnson, Brian             9 UNA                               13.83   5  10   
  2 Brooks, Seth               8 UNA                               13.92   5   8   
  3 Ward, Khalil               9 UNA                               14.13   3   6   
  4 Williams, Winston          8 UNA                               14.88   5   5   
  5 Marques, Khalil            9 UNA                               15.17   5   4   
  6 Pringle-West, Jackson      9 UNA                               15.39   3   3   
  7 Dorsey, Charron            9 UNA                               15.57   4   2   
  8 Kirkland, Kenton           9 UNA                               15.61   5   1   
  9 Hillman, Troy              7 UNA                               15.79   6 
 10 Smith, Darrius             8 UNA                               15.80   6 
 11 Clowers, Xavier            9 UNA                               16.19   4 
 12 Harris, Kani               9 UNA                               16.30   4 
 13 Barbuto, Ty                9 UNA                               16.83   4 
 14 Williams, Tyrek            9 UNA                               17.12   4 
 15 Swanda, Philip             9 UNA                               17.21   3 
 16 Bruce, Juan                9 UNA                               17.22   4 
 17 Lowery, Kristian           9 UNA                               17.33   5 
 18 Johnson, Ian               6 UNA                               17.35   7 
 18 Watkins, Josiah            7 UNA                               17.35   6 
 20 McLaughlin, Davis          8 UNA                               17.52   5 
 21 Strother, Ethan            8 UNA                               18.30   6 
 22 Sullivan, Malcolm          6 UNA                               19.33   6 
 23 Tate, Kingston             6 UNA                               20.60   6 
 24 Wright, Nikko              6 UNA                               21.30   7 
 25 Eaton, Ryan                7 UNA                               23.04   5 
 
Boys 10-12 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Burroughs, Quincy         10 UNA                               13.53   4  10   
  2 Chaffin, Isaac            12 UNA                               13.62   1   8   
  3 Williams, Jahron          11 UNA                               13.86   1   6   
  4 Robertson, Jevon          10 UNA                               13.97   2   5   
  5 Luster, Aharon            12 UNA                               13.99   1   4   
  6 King, De'Quon             10 UNA                               14.05   4   3   
  7 Ways, Cyrus               10 UNA                               14.12   2   2   
  8 Canady, Jadon             10 UNA                               14.14   2   1   
  9 Prindle, Jevan            10 UNA                               14.27   3 
 10 Davis, Darius             12 UNA                               14.28   1 
 11 Conley, Corey             10 UNA                               14.62   2 
 12 Scott, Jarius             10 UNA                               14.70   3 
 13 Bryant, Aubrey            11 UNA                               14.82   2 
 14 Chappell, Laban Carter    10 UNA                               15.19   1 
 15 Womack, Simeon            10 UNA                               15.47   3 
 16 Grant, Kage               10 UNA                               15.60   2 
 17 Williams, Damari          10 UNA                               15.85   2 
 18 Tennant, Isaac            12 UNA                               16.71   1 
 19 Bennett, Andrew           12 UNA                               16.87   1 
 20 Jacobs, Zachariah         10 UNA                               17.57   3 
 21 Childress, Tavion         10 UNA                               17.58   3 
 22 Daugherty, Calvin         11 UNA                               18.27   1 
 23 Mehra, Soham              11 UNA                               19.39   2 
 
Boys 5&U 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pinkard Jr, Travis         5 UNA                               39.03   6  10   
  2 Garman, III, John          5 UNA                               43.59   7   8   
  3 Jackson, Ja'khari          5 UNA                               44.61   7   6   
  4 Sharpe, Josiah             5 UNA                               48.85   7   5   
  5 Harris, Kaai               4 UNA                               55.82   7   4   
 
Boys 6-9 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ward, Khalil               9 UNA                               28.71   3  10   
  2 Johnson, Brian             9 UNA                               29.04   4   8   
  3 Brooks, Seth               8 UNA                               30.02   5   6   
  4 Vereen, Darnell            8 UNA                               30.89   5   5   
  5 Watkins, Maurion           8 UNA                               31.79   3   4   
  6 Williams, Winston          8 UNA                               31.83   4   3   
  7 Dorsey, Charron            9 UNA                               32.23   4   2   
  8 Kirkland, Kenton           9 UNA                               32.33   4   1   
  9 Hillman, Troy              7 UNA                               33.09   6 
 10 Marques, Khalil            9 UNA                               33.23   5 
 11 Brown, Michael             9 UNA                               34.79   4 
 12 Flowers, Nicoles           9 UNA                               35.30   5 
 13 Clowers, Xavier            9 UNA                               35.32   5 
 14 Life, Jerry                8 UNA                               35.34   5 
 15 Barbuto, Ty                9 UNA                               36.45   4 
 16 Johnson, Ian               6 UNA                               37.17   7 
 17 Smith, Darrius             8 UNA                               37.67   5 
 18 Lowery, Kristian           9 UNA                               37.71   4 
 19 Swanda, Philip             9 UNA                               38.31   3 
 20 Watkins, Josiah            7 UNA                               38.46   5 
 21 Strother, Ethan            8 UNA                               40.52   6 
 22 Fernandez, Benayah         7 UNA                               40.77   6 
 23 Sullivan, Malcolm          6 UNA                               42.64   6 
 24 Tate, Kingston             6 UNA                               45.26   6 
 25 Wright, Nikko              6 UNA                               50.51   7 
 
Boys 10-12 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Burroughs, Quincy         10 UNA                               27.69   3  10   
  2 Williams, Jahron          11 UNA                               28.32   1   8   
  3 Joiner, Titus             11 UNA                               28.46   2   6   
  4 Williams, Kentrelle       12 UNA                               28.50   1   5   
  5 King, De'Quon             10 UNA                               28.77   3   4   
  6 Luster, Aharon            12 UNA                               29.06   1   3   
  7 Davis, Edegrrin           11 UNA                               29.10   2   2   
  8 Robertson, Jevon          10 UNA                               29.38   2   1   
  9 Prindle, Jevan            10 UNA                               29.52   1 
 10 Thomas, Donovan           12 UNA                               29.74   1 
 11 Davis, Darius             12 UNA                               29.93   1 
 12 Conley, Corey             10 UNA                               30.11   2 
 13 King, Ja'Quon             10 UNA                               30.18   4 
 14 Marques, Thurmon          11 UNA                               30.25   2 
 15 Canady, Jadon             10 UNA                               30.28   1 
 16 Scott, Jarius             10 UNA                               31.78   3 
 17 Grant, Kage               10 UNA                               32.00   2 
 18 Bryant, Aubrey            11 UNA                               32.40   2 
 19 Womack, Simeon            10 UNA                               33.09   3 
 20 Williams, Damari          10 UNA                               33.34   2 
 21 swanda, Nathanael         11 UNA                               39.41   1 
 22 Childress, Tavion         10 UNA                               40.74   3 
 
Boys 5&U Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Jackson, Ja'khari          5 UNA                            11-03.00      3.42m  10   
  2 Garman, III, John          5 UNA                             6-07.50      2.01m   8   
 
Boys 6-9 Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Watkins, Josiah            7 UNA                            13-03.00      4.03m  10   
  2 Clowers, Xavier            9 UNA                            12-01.00      3.68m   8   
  3 Pringle-West, Jackson      9 UNA                            11-11.00      3.63m   5.50
  3 Harris, Kani               9 UNA                            11-11.00      3.63m   5.50
  5 Life, Jerry                8 UNA                            11-00.00      3.35m   4   
  6 Sullivan, Malcolm          6 UNA                             9-01.00      2.76m   3   
  7 Barbuto, Ty                9 UNA                             7-11.00      2.41m   2   
  8 Bruce, Juan                9 UNA                             7-09.00      2.36m   1   
  9 Tate, Kingston             6 UNA                             6-04.00      1.93m 
 
Boys 10-12 Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Chaffin, Isaac            12 UNA                            15-08.00      4.77m  10   
  2 Prindle, Jevan            10 UNA                            15-07.50      4.76m   8   
  3 Scott, Jarius             10 UNA                            14-08.00      4.47m   6   
  4 Thomas, Donovan           12 UNA                            14-06.00      4.41m   5   
  5 House, Brishen            14 UNA                            13-02.00      4.01m   4   
  6 Jones, Damon              15 UNA                            12-02.00      3.70m   3   
  7 Tennant, Isaac            12 UNA                            11-01.50      3.39m   2   
  8 Daugherty, Calvin         11 UNA                             9-06.00      2.89m   1   
  9 Bennett, Andrew           12 UNA                             9-03.00      2.81m 
  9 Mehra, Soham              11 UNA                             9-03.00      2.81m 
 
Men 15&U 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Harrison, Devonte         15 UNA                               11.50   2  10   
  2 Ausgood, Eddie            14 UNA                               11.61   4   8   
  3 Germain, Ryan             14 UNA                               11.63   3   6   
  4 Grier, Larry              14 UNA                               11.83   4   5   
  5 Jones, Damon              15 UNA                               12.03   3   4   
  6 Grier, Mitchell           15 UNA                               12.05   2   3   
  7 Valmyr, Denaud            15 UNA                               12.44   4   2   
  8 Bizzel, Marquette         15 UNA                               12.62   1   1   
  9 Thompson, Micah           15 UNA                               12.66   4 
 10 Benjamin, Jr., Tony       15 UNA                               12.94   3 
 11 Pullard, Jarvis           14 UNA                               13.00   3 
 12 Brown, Nigel              13 UNA                               13.27   5 
 13 Akodu, Terrance           13 UNA                               13.33   4 
 14 Menefee, Ezekeil          13 UNA                               13.36   5 
 15 Muldrow, Keon             13 UNA                               13.48   5 
 16 Smith, Daevion            14 UNA                               14.18   5 
 17 Richards, Brandon         12 UNA                               15.01   5 
 18 Apollen, Gabe             13 UNA                               15.35   3 
 19 Burroughs, Eddie          12 UNA                               16.42   4 
 20 Watkins, Malik            12 UNA                               16.85   4 
 
Men 16-19 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Grant, Ricky              18 UNA                               11.16   6  10   
  2 Eady, Timontrez           16 UNA                               11.22   2   7   
  2 Evans, Tyreese            18 UNA                               11.22   6   7   
  4 Smith, Dominic            16 UNA                               11.26   6   5   
  5 James, Trevon             19 UNA                               11.35   6   4   
  6 Warren, Avery             17 UNA                               11.39   1   3   
  7 Robinson, Welsley         16 UNA                               11.40   1   2   
  8 Dixon, Jonathan           18 UNA                               11.57   6   1   
  9 Reid, Donovan             16 UNA                               11.64   2 
 10 Canady, Braxton           16 UNA                               11.71   1 
 11 Amos, Jemarruse           18 UNA                               11.72   3 
 12 Bryant, Avery             16 UNA                               11.73   2 
 13 Johnson-Jones, John-Mich  17 UNA                               11.74   2 
 14 Hill, Anthony             18 UNA                               11.80   1 
 15 Rosado, Reggie            17 UNA                               11.99   1 
 16 Bracy, Emonte             17 UNA                               12.07   3 
 17 Holt, Carter              16 UNA                               12.14   1 
 17 Jones, Javontis           17 UNA                               12.14   2 
 19 Oquendo, Carlos           16 UNA                               12.21   3 
 20 Price, Michael            16 UNA                               12.27   4 
 
Men 20-24 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Scott, Eddie              22 UNA                               11.24   6  10   
  2 Edwin, Ricky              23 UNA                               11.57   6   8   
 
Men 25-29 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 James Jr, Loren           28 UNA                               11.56   6  10   
 
Men 35-39 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Elliott, Henry            39 UNA                               11.51   10   
 
Men 45-49 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Williams, Jerome          49 UNA                               13.95   5  10   
 
Men 15&U 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Germain, Ryan             14 UNA                               22.99   3  10   
  2 Harrison, Devonte         15 UNA                               23.35   2   8   
  3 Ausgood, Eddie            14 UNA                               23.61   3   6   
  4 Grier, Larry              14 UNA                               24.57   4   5   
  5 Jones, Damon              15 UNA                               24.79   3   4   
  6 Benjamin, Jr., Tony       15 UNA                               26.41   4   3   
  7 Solomon, Ricardo          15 UNA                               26.77   4   2   
  8 Akodu, Terrance           13 UNA                               27.05   4   1   
  9 Muldrow, Keon             13 UNA                               28.09   4 
 10 Menefee, Ezekeil          13 UNA                               28.84   4 
 11 Williams, Christopher      7 UNA                               31.81   4 
 
Men 16-19 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Smith, Dominic            16 UNA                               22.54   1  10   
  2 Warren, Avery             17 UNA                               22.67   1   8   
  3 Ragland, Romero           18 UNA                               22.79   2   6   
  4 Canady, Braxton           16 UNA                               23.04   3   5   
  5 Robinson, Welsley         16 UNA                               23.21   1   4   
  6 Dixon, Jonathan           18 UNA                               23.25   1   3   
  7 Grant, Ricky              18 UNA                               23.32   1   2   
  8 Johnson-Jones, John-Mich  17 UNA                               23.79   2   1   
  9 Hill, Anthony             18 UNA                               23.89   2 
 10 Sanders, Joshua           16 UNA                               24.18   3 
 11 Reid, Donovan             16 UNA                               24.19   3 
 12 Bryant, Avery             16 UNA                               24.33   2 
 13 Price, Michael            16 UNA                               24.54   2 
 14 Jones, Javontis           17 UNA                               24.55   2 
 15 Holt, Carter              16 UNA                               24.62   2 
 16 Morgan, Samuel            17 UNA                               25.98   3 
 
Men 20-24 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pitts, Jamal              20 UNA                               22.20   10   
 
Men 25-29 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 James Jr, Loren           28 UNA                               23.28   10   
 
Men 45-49 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Williams, Jerome          49 UNA                               29.24   4  10   
 
Men 15&U 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bennett, Andrew           12 UNA                               50.29   1  10   
  2 Germain, Ryan             14 UNA                               52.92   1   8   
  3 Thomas, Shamari           15 UNA                               54.35   1   6   
  4 Jones, Damon              15 UNA                               54.47   1   5   
  5 Bizzel, Marquette         15 UNA                               58.71   2   4   
  6 Menefee, Ezekeil          13 UNA                             1:02.51   3   3   
  7 Solomon, Ricardo          15 UNA                             1:02.73   3   2   
  8 Brown, Nigel              13 UNA                             1:03.38   2   1   
  9 Cole, Michael             15 UNA                             1:03.92   1 
 10 swanda, joel              13 UNA                             1:11.29   3 
 11 Apollen, Gabe             13 UNA                             1:19.71   2 
 
Men 16-19 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Canady, Braxton           16 UNA                               52.42   1  10   
  2 Dixon, Jonathan           18 UNA                               55.58   1   8   
  3 Bue, Avery                19 UNA                             1:00.39   2   6   
 
Men 35-39 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Wight, Jeff               37 UNA                               55.74   2  10   
 
Men 60+ 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bryant, NZ                64 UNA                             1:03.75   2  10   
 
Men 15&U High Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Bizzel, Marquette         15 UNA                             5-02.00      1.57m  10   
  2 Akodu, Terrance           13 UNA                             5-00.00      1.52m   8   
  3 Skiles, Sam               14 UNA                             4-08.00      1.42m   5.50
  3 Menefee, Ezekeil          13 UNA                             4-08.00      1.42m   5.50
  5 Thurber, Chase             9 UNA                             4-00.00      1.21m   4   
 -- Grier, Larry              14 UNA                                  NH            
 
Men 16-19 High Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Bracy, Emonte             17 UNA                             5-10.00      1.77m  10   
  2 Mesidor, Alberony         19 UNA                             5-08.00      1.72m   8   
  3 Amos, Jemarruse           18 UNA                             5-06.00      1.67m   6   
 -- Akodu, Kenneth            16 UNA                                  NH            
 -- Rosado, Reggie            17 UNA                                  NH            
 -- Johnson-Jones, John-Mich  17 UNA                                  NH            
 
Men 15&U Pole Vault
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Henderson, Jaeger         15 UNA                             9-06.00      2.89m  10   
 
Men 16-19 Pole Vault
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Bell, David               17 UNA                            14-00.00      4.26m  10   
  2 Goreshack, David          17 UNA                            12-06.00      3.81m   8   
 -- Tiedge, Christopher       18 UNA                                  NH            
 
Men 20-24 Pole Vault
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Reiman, Jack              22 UNA                             7-06.00      2.28m  10   
 -- Perkins, Joshua           24 UNA                                  NH            
 
Men 55-59 Pole Vault
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Wilson, Tom               56 UNA                             9-00.00      2.74m  10   
  2 Cashman, Bill             58 UNA                             7-00.00      2.13m   8   
 
Men 15&U Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Marbury, Steven           13 UNA                            21-03.50      6.48m  10   
  2 Benjamin, Jr., Tony       15 UNA                            18-09.00      5.71m   8   
  3 Bear, John                13 UNA                            17-07.00      5.35m   6   
  4 Bizzel, Marquette         15 UNA                            13-10.00      4.21m   5   
 
Men 16-19 Long Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Daniels, Kaleb            17 UNA                            20-10.00      6.35m  10   
  2 Ragland, Romero           18 UNA                            20-01.00      6.12m   8   
  3 Mesidor, Alberony         19 UNA                            19-07.00      5.96m   6   
  4 Bracy, Emonte             17 UNA                            18-07.50      5.67m   5   
  5 Bradley, Jonathan         19 UNA                            17-11.50      5.47m   4   
  6 Rosado, Reggie            17 UNA                            17-05.00      5.30m   3   
  7 Amos, Jemarruse           18 UNA                            15-04.50      4.68m   2   
  8 Price, Michael            16 UNA                            14-10.00      4.52m   1   
  9 Eady, Timontrez           16 UNA                            13-06.00      4.11m 
 
Men 16-19 Shot Put
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hogan, Jason              18 UNA                            42-06.00     12.95m  10   
  2 Dulko, Nick               18 UNA                            40-04.00     12.29m   8   
  3 Jones, Javontis           17 UNA                            38-04.00     11.68m   6   
 
Men 25-29 Shot Put
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Bing, Gregory             28 UNA                            36-06.00     11.12m  10   
 
Men 15&U Javelin Throw
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Houck, Griffin            12 UNA                               84-00     25.60m  10   
 
Men 16-19 Javelin Throw
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Dulko, Nick               18 UNA                               87-01     26.54m  10   
  2 Conroy, Ethan             18 UNA                               67-00     20.42m   8   
 
Men 15&U 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 swanda, eben              15 UNA                             2:27.48   2  10   
  2 Brown, Nigel              13 UNA                             2:28.01   2   8   
  3 Bear, John                13 UNA                             2:29.74   2   6   
  4 Chance, Jalen             13 UNA                             2:31.33   2   5   
  5 Thurber, Chase             9 UNA                             2:38.60   2   4   
  6 Washington, Johnathan     12 UNA                             2:40.94   2   3   
  7 Bruce, Juan                9 UNA                             3:08.88   2   2   
  8 Apollen, Gabe             13 UNA                             3:26.73   2   1   
  9 Daugherty, Calvin         11 UNA                             3:32.38   2 
 
Women 15&U 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Wilkerson, Lauren         12 UNA                             2:38.45   2  10   
  2 Kirkland, Kendall         13 UNA                             2:39.61   2   8   
  3 Bias, Molly               13 UNA                             2:40.85   2   6   
  4 Kirkland, Kailyn          12 UNA                             2:53.40   2   5   
  5 Gilmore, Jailyn           13 UNA                             2:57.29   2   4   
  6 swanda, Hailey            15 UNA                             3:04.29   2   3   
  7 Johnson, Sophia           13 UNA                             3:30.90   2   2   
  8 Harris, Quiara            14 UNA                             4:13.80   2   1   
 
Women 16-19 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Grier, Sydne              16 UNA                             2:26.28   1  10   
  2 Solomon, Larica           16 UNA                             2:34.64   1   8   
  3 Torres-Padin, Isabel      16 UNA                             2:36.64   2   6   
  4 Booker Grammer, Axia      16 UNA                             2:46.19   2   5   
 
Men 16-19 800 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wynn, Ka'Deem             16 UNA                             1:59.44   10   
  2 Pacifico, Justin          16 UNA                             2:00.94    8   
  3 Centi, Alex               18 UNA                             2:04.01    6   
  4 Pierre-Louis, Youry       17 UNA                             2:04.26    5   
  5 Mesidor, Alberony         19 UNA                             2:11.33    4   
  6 Allen, Andrew             18 UNA                             2:20.45    3   
 
Men 25-29 800 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 orfield, paul             29 UNA                             2:21.87   10   
 
Men 50-54 800 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ferman, Len               50 UNA                             2:13.76   10   
 
Women 50-54 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Thomas, Lisa              50 UNA                             2:55.47   2  10   
 
Women 55-59 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kaye, Kathleen            56 UNA                             3:16.21   2  10   
 
Girls 6-9 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mickler, Ella              9 UNA                             7:03.65   10   
  2 O'Donnell, Charlotte       6 UNA                            10:24.48    8   
 
Boys 6-9 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thompson, Lucas            9 UNA                             5:51.99   10   
  2 Yates, Miles               9 UNA                             6:28.60    8   
  3 Williams, Tyrek            9 UNA                             7:09.76    6   
 
Girls 10-12 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barburto, Shealyn         12 UNA                             6:52.68   10   
  2 McLaughlin, Maggie        11 UNA                             7:50.02    8   
 
Boys 10-12 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Henderson, Caden          11 UNA                             6:56.86   10   
  2 swanda, Nathanael         11 UNA                             8:40.86    8   
  3 Mehra, Soham              11 UNA                            10:01.42    6   
  4 Childress, Tavion         10 UNA                            10:58.21    5   
  5 Jacobs, Zachariah         10 UNA                            11:08.57    4   
 
Men 15&U 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ortiz, Matthew            12 UNA                             5:21.98   10   
  2 Bear, John                13 UNA                             5:36.40    8   
  3 Chance, Jalen             13 UNA                             5:48.85    6   
 
Women 15&U 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wilkerson, Lauren         12 UNA                             5:51.49   10   
  2 gildersleeve, katelin     12 UNA                             6:05.59    8   
  3 Kirkland, Kendall         13 UNA                             6:12.08    6   
  4 Walker, Olivia            13 UNA                             6:26.09    5   
  5 swanda, Hailey            15 UNA                             6:27.00    4   
 
Men 16-19 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bue, Avery                19 UNA                             4:57.89   10   
 
Women 16-19 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Garrett, Ashton           16 UNA                             4:55.19   10   
  2 Solomon, Larica           16 UNA                             6:00.19    8   
  3 Halliday, Darien          17 UNA                             6:12.83    6   
 
Men 20-24 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fulton, Joshua            23 UNA                             5:34.24   10   
 
Men 25-29 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 orfield, paul             29 UNA                             5:36.46   10   
 
Men 45-49 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Steele, Sean              45 UNA                             6:51.52   10   
 
Women 50-54 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thomas, Lisa              50 UNA                             6:20.85   10   
 
Women 55-59 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kaye, Kathleen            56 UNA                             6:39.87   10   
 
Men 60+ 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kritzler, Bruce           65 UNA                             6:34.84   10   
  2 Kronenburg, Tony          63 UNA                             7:33.69    8
Pin It

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.